Каким бетоном заливать фундамент?

Яким бетоном заливати фундамент?

 

Якщо ви плануєте будівництво житлового або комерційного проєкту, інвестування в бетон правильної марки є основним питанням на шляху до створення міцної, довговічної та стійкої конструкції.

Перше питання - чи потрібно вам доставити товарний бетон або ви плануєте приготувати його самостійно з сухої суміші. Звичайно, для великих будівництва і площі заливки фундаменту, використовуються готові бетонні суміші, які доставляються бетононасосами. Ми, в Leon Building, пропонуємо вам доставку товарного бетону в Одесі та області, незалежно від величини вашого будівництва і фундаменту. Допоможемо зробити розрахунок необхідної бетонної суміші, доставимо вчасно і в точній кількості. Телефонуйте!

Отже, щоб зрозуміти, яким бетоном заливати фундамент, ви маєте знати про різні марки, які підходять для цієї мети. Уся необхідна інформація - у цій статті.

 

Бетон для фундамента.

 

Що таке фундамент будівлі?

Фундамент - один із найважливіших елементів будь-якого будівництва.

Фундаментом називається нижня частина конструкції. Вона призначена для рівномірного розподілу ваги нової будівлі та забезпечення міцної опори. Вкрай важливо, щоб ви вибрали правильний тип фундаменту і бетон - для типу ґрунту і сфери застосування, - оскільки помилки можуть мати серйозні наслідки і навіть призвести до знесення завершеного проєкту.

 

Бетонні фундаменти:

  • Бетонні фундаменти на твердій, однорідній основі можуть бути побудовані без сталевої арматури, якщо вони не перебувають у зоні, схильній до землетрусів і ураганів. Але, увага, перш ніж вирішити, який тип бетонного фундаменту вам потрібен, варто провести дослідження ґрунту, оскільки ґрунтові умови мають важливе значення.
  • Для всіх неоднорідних і проблемних ґрунтів потрібен залізобетонний фундамент, особливо в районах із середнім і високим рівнем опадів і в регіонах із небезпечними природними явищами.
  • Залежно від необхідної міцності бетонні суміші можуть варіюватися від 1:3:4 (цемент: пісок: гравій) до 1:4:7, причому для залізобетону потрібна більш висока частка цементу.
  • Перед зведенням стін бетон слід піддати вологому затвердінню протягом 3-7 днів. Між фундаментом і стіною слід прокласти гідроізоляційний шар.

 

Особливості бетонних фундаментів:

Необхідне обладнання Найсильніший фундамент
Стабільність Висока
Потрібні навички Кваліфікована праця
Необхідне обладнання Формувальна робота, бетономішалка
Стійкість до землетрусів Висока
Стійкість до урагану Висока
Стійкість до дощу Висока
Стійкість до комах Висока
Кліматична придатність Усі кліматичні умови
Застосування Зазвичай використовується в усьому світі

 

Вибираємо відповідну марку бетону для заливки фундаменту

 

Фактори, які визначають вибір марки бетону:

  1. необхідна міцність;
  2. склад суміші;
  3. величина проекту;
  4. глибина фундаменту;
  5. конструкційні особливості проєкту.

Фундаменти зазвичай діляться на дві категорії: дрібні і глибокі. Неглибокі найпоширеніші, і використовуються для невеликих будівель і житлових будинків. Їхня глибина зазвичай менша за їхню ширину. Більш високі комерційні або житлові будівлі або будівлі, побудовані на дуже слабкому ґрунті, зажадають глибокого фундаменту, який переносить навантаження конструкції через слабкий ґрунт на більш міцний ґрунт або скелю під ним. Ми рекомендуємо не економити на виборі матеріалу, адже від цього рішення залежатиме доля всього будівництва.

 

Как выбрать бетон для фундамента?

 

При виборі конкретної марки, якщо йдеться про будівництво щитового або каркасного одноповерхового будинку, то, найімовірніше, достатньо буде замовити розчин марки М200 (В15). Його міцності буде достатньо, щоб бути стійкою основою для такої конструкції, але при цьому ви істотно заощадите на матеріалі.

Більш важка конструкція потребуватиме міцнішого фундаменту. Для фундаменту будівель із цегли або суцільнолитих бетонних конструкцій потрібно вибирати марку не нижче М300.

Для конструкцій, які повинні витримувати високі навантаження, рекомендується використовувати марку бетону М350.

У той час, як для відповідального і багатоповерхового будівництва необхідні марки, які вирізняються підвищеною міцністю і стійкістю, тому використовуються суміші марок М400-М500.

Потрібен бетон для фундаменту?

Ремонт і будівництво можуть здатися складними, якщо ви новачок у будівельній галузі. Спроба вирішити завдання із закупівлі конкретних матеріалів і логістики може здаватися нереальним завданням. На щастя, є підрядники з бетону, які можуть прийняти ці рішення за вас. Довірте розв'язання таких відповідальних питань професіоналам - зателефонуйте в Leon Building, щоб ми дали відповідь на питання, яким бетоном заливати фундамент і головне - допомогли його купити і доставити на об'єкт.