БЕТОН МАРКИ М200 В 15 З ДОСТАВКОЮ в Одесі

Все буде Україна!

11+
років на ринку
5+
автобетононасосів
24/7
доставка бетону
10 000+
задоволених клієнтів

Бетон М200 В15 П3-П4 F100-F150

Бетон марки М200 класу міцності В15 - найбільш затребуваний, завдяки тому, що він досить міцний при своїй невисокій ціні. Власне виробництво Leon-Building і автопарк спецтехніки забезпечать оперативну доставку якісного бетону М200 В15 в будь-яку точку міста 24/7.

Для изготовления М200 применяют цемент марок М400-500, высушенный песок, щебень, воду. Все компоненты проходят тщательную проверку на пригодность для производства бетона. Производственный контроль и приверженность высоким стандартам качества – гарантия того, что весь производимый бетон в Одессе на заводе Leon-Building соответствует не только государственным стандартам, но и европейским. Звертаючись до нас, ви отримуєте кваліфіковану консультацію, зручну та оперативну співпрацю, швидку доставку і найдоступніші ціни в місті без націнок перекупників.

У нас можна замовити бетон М200, як в роздріб, так і оптом, тому Leon-Building співпрацює, як з індивідуальними покупцями, так і з великими забудовниками. Також можливі додавання пластифікаторів і добавок для надання матеріалу необхідних властивостей.

Ціни на бетон М200 на гранітному щебені

Марка/Клас Рухливість Вартість
М200/В15 П3 Уточнити в менеджера
М200/В15 П4 Уточнити в менеджера

ЗАМОВИТИ БЕТОН У LEON-BUILDING - ПРОСТО:

Заявка та консультація
Зателефонуйте нам, або залиште заявку на сайті. Наші менеджери проконсультують щодо вибору марки бетону, а також щодо відвантаження і доставки.

Розрахунок вартості
Залежно від необхідної кількості готової бетонної суміші, розрахуємо точну вартість доставки. Зробимо рахунок або комерційну пропозицію.

Виробництво
Виготовляємо БСГ з точним дотриманням дозувань піску, цементу, щебеню та інших добавок залежно від марки і класу міцності, що виготовляються.

Доставка і відвантаження
Доставляємо продукцію автобетононасосами, АБС, самоскидами різного об'єму і строго у встановлений час. Час розвантаження - 1 година.
ЗАМОВТЕ БЕЗКОШТОВНИЙ ВИЇЗД ЗАМІРНИКА

Наш фахівець приїде на об'єкт, зробить точний вимір і допоможе порахувати необхідну кількість матеріалів.

  РОБОЧІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

  Клас міцності В-15
  Клас міцності на стиск С12/С15
  Рухливість П3-П4
  Морозостійкість F100-F150
  Водонепроникність W4-W8

  Показники рухливості, стійкості до морозів і вологи залежать від використовуваного наповнювача (це можуть бути, згідно з ДСТУ, будь-які види щебеню). Виробництво, випробування і доставка відповідають усім нормативним документам: ДСТУ Б В.2.7.-96-2000, ДСТУ Б В.2.7.-43-96, ДСТУ Б В.2.7.-176:2008, ДСТУ Б В.2.7.-23-95, ДСТУ Б.2.7.-18-95.

  СФЕРА ЗАСТОСУВАННЯ

  Бетонна суміш М200 широко застосовується, як в індивідуальному, так і в більшому будівництві:

  • для заливки стяжки підлоги;
  • виготовлення блоків фундаменту;
  • заливки паркувальних стоянок;
  • виготовлення дорожніх плит;
  • виробництва ЗБВ;
  • у відливі сходів і під'їзної території;
  • створення огорож;
  • зведенні міжкімнатних стін;
  • для виготовлення подушок фундаменту тощо.
  У нас можна купити бетон усіх марок: