КУПИТИ ПІСОК В ОДЕСІ З ДОСТАВКОЮ

Пісок необхідний для виконання багатьох будівельних функцій. Незважаючи на те, що купити пісок нескладно, не завжди вдається отримати матеріал тієї якості, яка необхідна. Тому велике значення має співпраця з перевіреним постачальником, який пропонує послуги з доставки сипучих матеріалів.

Leon-Building пропонує придбати пісок з доставкою без посередників і націнок. Ми працюємо і з приватними підрядниками, і з великими будівельними компаніями.

В наявності для замовлення:

  • пісок Вознесенський;
  • пісок Біляївський сіяний.

Вартість тонни піску:

Найменування Од. виміру Вартість
Біляївський сіяний тн. Уточнити в менеджера
Вознесенський тн. Уточнити в менеджера

Чому варто замовити доставку піску в Leon-Building:

  • організовуємо доставку і відвантаження 24/7 у різних обсягах;
  • висока якість матеріалу - пісок чистий, без гілок, листя та інших домішок;
  • є матеріал різних фракцій;
  • зручна оплата готівковим і безготівковим розрахунками;
  • доступна ціна - від 290 грн за тонну;
  • власний автопарк надійної спецтехніки - означає, що замовляючи у нас, ви економите на доставці.

Білявський пісок

– недорогий кар'єрний пісок, який користується широким попитом у будівельних роботах і комунальному господарстві. Матеріал має характерний жовтий відтінок через 15% глини в складі. Його використовують як посипання пішохідних доріжок у зимовий період, підсипку для каналізаційних труб, у кладочних роботах, у роботах із благоустрою територій. Тобто, коли необхідний пісок для виконання нескладних і невимогливих робіт, вибирають саме доступний за ціною Біляївський пісок.

Вознесенський пісок

– матеріал більш високої якості, порівняно з Білявським. Вознесенський пісок - річковий. Він чистий, без домішок і ідеально підходить для виконання відповідальних будівельних робіт. Часто застосовується у виробництві ЗБК, для штукатурки і фундаменту, бетонування, в будівництві доріг і в ландшафтному дизайні.

Поставляючи будматеріали, ми гарантуємо їх відповідність державним стандартам. Тому кожен наш клієнт може бути впевненим у якості матеріалу, що поставляється компанією Leon-Building.