БЕТОН МАРКИ М100 В 7.5 З ДОСТАВКОЮ в Одесі

Все буде Україна!

11+
років на ринку
5+
автобетононасосів
24/7
доставка бетону
10 000+
задоволених клієнтів

Бетон М100 В7,5 П3-П4 F50

Бетон М100 належить до бетонів малої міцності, тобто, витримує тільки невеликі навантаження (бетону М100 відповідає клас міцності В7,5). Його вартість нижча за його більш міцні аналоги, тому його часто застосовують у підготовчих роботах перед тим, як використовувати більш серйозний і міцний матеріал.

В Leon-Building ми виготовляємо БСГ марки М100 класу В7,5, дотримуючись усіх технологічних норм ДСТУ. Під час виробництва використовуються тільки ті цемент, вода, пісок, щебінь і добавки, які пройшли перевірку на придатність в якості компонентів для приготування бетонного розчину. Крім того, кожна партія нашої продукції:

 • перевіряється в лабораторії на відповідність технічним характеристикам;
 • поставляється разом із паспортом із зазначенням серійного номера паспорта, назви заводу-виготовлювача, номера машини, часу початку і закінчення розвантаження, кількість кубів бетону, а також інформація про сам бетон;
 • доставляється на об'єкт будь-яким необхідним для конкретного обсягу матеріалу способом: самоскидом, бетононасосом;
 • виготовляється з ретельно відібраної сировини, яку змішують у точних пропорціях.

Завдяки сучасному автопарку і високим заводським потужностям, ми виробляємо цілодобові поставки в будь-яких обсягах. Значить, у нас можна замовити бетон М100 з доставкою в будь-який час, в будь-яку точку міста як невеликою партією, так і оптом. Нижче ви можете ознайомитися з нашими цінами - найнижчими і найдоступнішими в місті. Зателефонуйте нам, або залиште заявку на сайті, щоб замовити бетон М100 у перевіреного виробника.

Ціни на бетон М100 на гранітному щебені

Марка/Клас Рухливість Вартість
М100/В7,5 П3 Уточнити в менеджера
М100/В7,5 П4 Уточнити в менеджера

ЗАМОВИТИ БЕТОН У LEON-BUILDING - ПРОСТО:

Заявка та консультація
Зателефонуйте нам, або залиште заявку на сайті. Наші менеджери проконсультують щодо вибору марки бетону, а також щодо відвантаження і доставки.

Розрахунок вартості
Залежно від необхідної кількості готової бетонної суміші, розрахуємо точну вартість доставки. Зробимо рахунок або комерційну пропозицію.

Виробництво
Виготовляємо БСГ з точним дотриманням дозувань піску, цементу, щебеню та інших добавок залежно від марки і класу міцності, що виготовляються.

Доставка і відвантаження
Доставляємо продукцію автобетононасосами, АБС, самоскидами різного об'єму і строго у встановлений час. Час розвантаження - 1 година.
ЗАМОВТЕ БЕЗКОШТОВНИЙ ВИЇЗД ЗАМІРНИКА

Наш фахівець приїде на об'єкт, зробить точний вимір і допоможе порахувати необхідну кількість матеріалів.

  РОБОЧІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

  Клас міцності П3
  Рухливість П3-П4
  Морозостійкість F50 (означає, що матеріал не втратить своїх властивостей після 50 циклів заморожування і розморожування).
  Водонепроникність W2 (здатний поглинати велику кількість води)
  Середня вага 1 куб.м 2200 кг

  СФЕРА ЗАСТОСУВАННЯ

  Завдяки невисокій вартості суміш набула широкого застосування в підготовчих будівельних роботах, наприклад, для виготовлення підстилаючого шару в дорожньому будівництві або перед заливкою фундаменту (тонкий шар бетону М100 розподіляють по подушці піску, а після висихання здійснюють монтаж арматури). Суміш також застосовується:

  • під час спорудження бордюрів, пішохідних доріжок, зупинок;
  • для первинної заливки підлоги в підсобних приміщеннях;
  • для бетонування по ґрунту в приватному господарстві;
  • у заливці доріжок і сходинок;
  • для організації декоративних конструкцій;
  • під час виготовлення залізобетонних блоків (тільки якщо на них не розраховане високе навантаження).
  У нас можна купити бетон усіх марок: